صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

منطقه پنج عملیات انتقال گاز میزبان مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری

نشست مسئولین مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری استان فارس با حضور مدیران ارشد و کارشناسان منطقه پنج عملیات انتقال گاز

نشست مسئولین مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری استان فارس با حضور مدیران ارشد و کارشناسان منطقه پنج عملیات انتقال گاز به منظور آشنایی و ایجاد ارتباط هرچه بیشتر با این مرکز و هم افزایی در خصوص مسائل و مشکلات حوزه امنیت اطلاعات و با محوریت امنیت زیر ساخت های فاوا و سیستم های صنعتی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی منطقه پنج عملیات، ولی اله فرخی با اعلام این خبر افزود: رئیس مرکزافتای استان فارس در این نشست، ضمن بیان پیشینه ای از مرکز افتا و شورای عالی فضای مجازی و همچنین با اشاره به سند نظام ملی پیشگیری و مقابله با حوادث فضای مجازی، توضیحاتی در مورد جایگاه این مرکز در قبال دستگاه های دارای زیر ساخت حیاتی ارایه نمود.
مدیر منطقه پنج عملیات، با اشاره به (( طرح جامع امن سازی زیر ساخت های حیاتی کشور)) که توسط مرکز افتا تدوین و اخیرا به تمامی دستگاه ها به منظور برنامه ریزی و اجرایی نمودن آن ابلاغ شده است، خاطر نشان کرد: اجرای این طرح می بایست توسط تمامی دستگاه های دارای زیر ساخت حیاتی اجرایی گردد.
در پایان جلسه نیز سوالاتی در حوزه افتا مطرح گردید که ضمن پاسخ به تمامی سوالات، از برگزاری نشست های این چنینی استقبال و بر تداوم برگزاری آن ها تاکید شد.
فرخی در پایان نشست از مسئولین مرکزافتای فارس و مدیران و کارکنان منطقه پنج عملیات، به جهت برپایی این نشست، تشکر و تقدیر به عمل آورد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/03/11 - ١٧:٠٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 140

خروج
تصاویر منتخب