صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

تیم منطقه پنج عملیات انتقال گاز، قهرمان مسابقات والیبال ساحلی کارگران فارس

اولین دوره مسابقات والیبال ساحلی کارگران استان با قهرمانی تیم منطقه پنج عملیات انتقال گاز الف به کار خود پایان داد.

اولین دوره مسابقات والیبال ساحلی کارگران استان با قهرمانی تیم منطقه پنج عملیات انتقال گاز الف به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی منطقه پنج عملیات، انجمن والیبال کارگران استان زیر نظر هیات ورزش کارگران استان؛ به مناسبت گرامی داشت هفته کارگر اقدام به برگزاری یک دوره مسابقه والیبال ساحلی بین کارگران استان نمود.
این رقابت ها برای اولین بار توسط انجمن والیبال کارگران با حضور هشت تیم آغاز گرید و مقرر شد رقابت ها در دو گروه چهار تیمی برگزار گردد و از هر گروه دو تیم به عنوان تیم های اول و دوم گروه خود به مرحله بعد راه پیدا کنند.
در گروه اول، منطقه پنج عملیات انتقال گاز ج، پخش نفت، منطقه پنج عملیات انتقال گاز الف و قهرمانان و در گروه دوم، توزیع برق شیراز، منطقه پنج عملیات انتقال گاز ب، مجتمع پژوهشی و آموزشی فارس، مرکز بهزیستی مهر یاران قرار داشتند.
رقابت ها در مرحله مقدماتی برگزار گردید و از گروه یک, دو تیم منطقه پنج عملیات انتقال گاز الف همراه با پخش نفت و از گروه دوم, دو تیم منطقه پنج عملیات انتقال گاز ب همراه با مجتمع پژوهشی آموزشی فارس به عنوان تیم هایی اول و دوم به مرحله ضربدری راه یافتند.
در بازی های ضربدری ابتدا تیم منطقه پنج عملیات انتقال گاز الف موفق شد حریف خود مجتمع پژوهشی و آموزشی فارس را دو بر صفر شکست دهد و به فینال این رقابت ها راه پیدا کند.
در بازی دوم ضربدری نیز پخش نفت موفق شد دو بر صفر برابر منطقه پنج عملیات انتقال گاز ب پیروز میدان باشد تا با تیم منطقه پنج عملیات گاز الف رقابت پایانی را برگزار کند.
در فینال این رقابت ها نیز تیم منطقه پنج عملیات انتقال گاز الف موفق شد پخش نفت را دو بر صفر شکست دهد و پیروز این رقابت ها باشد.
بدین ترتیب پس از برگزاری شانزده رقابت مهیج و دیدنی که برای اولین بار در شهر شیراز برگزار گردید؛ تیم منطقه پنج عملیات انتقال گاز الف مقام اول، پخش نفت مقام دوم و تیم مجتمع پژوهشی و آموزشی فارس مقام سوم را به دست آوردند.
در پایان جام و حکم قهرمانی به همراه جوایز نقدی توسط امید جواندل و بقیه عزیزان و پیشکسوتان حاضر در این مراسم به تیم های اول تا سوم اهدا گردید.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/03/13 - ١٧:٠٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 181

خروج
تصاویر منتخب