صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

بهینه سازی خطوط ورودی اسکرابر تأسیسات تقویت فشار گاز خنج در منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران

مدیر منطقه پنج عملیات انتقال گاز از انجام عملیات پروژه اصلاح و بهینه سازی خطوط ورودی اسکرابر تأسیسات تقویت فشار گاز خنج 8 در آن منطقه خبر داد.

مدیر منطقه پنج عملیات انتقال گاز از انجام عملیات پروژه اصلاح و بهینه سازی خطوط ورودی اسکرابر تأسیسات تقویت فشار گاز خنج 8 در آن منطقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی منطقه پنج عملیات، ولی اله فرخی، با اعلام این خبر افزود: یکپارچگی مسیر ورودی اسکرابر های تأسیسات تقویت فشار گاز خنج 8 به عنوان یک نقص در طراحی، موجب طولانی تر شدن بازرسی های دوره ای و وقفه های طولانی در بهره برداری از تأسیسات می گردید.
وی اضافه نمود: به منظور سهولت و افزایش مانور در باز و بستن اسپول های ورودی اسکرابر جهت انجام آزمایشات و بازرسی های دوره ای و همچنین صرفه جویی در هزینه استفاده از ماشین آلات مورد استفاده و کاهش زمان توقف تاسیسات، پروژه اصلاح و بهینه سازی مسیرهای ورودی با در نظر گرفتن شرایط اجرایی و ایمنی تاسیسات در دستور کار واحد عملیات ساختمانی معاونت عملیات خطوط لوله منطقه قرار داده شد.
مدیر منطقه پنج عملیات، با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در این پروژه، تصریح کرد: در مدت زمان برنامه ریزی شده، بر روی سه واحد اسکرابر، عملیات برشکاری 9 لوله 30 اینچ و جوشکاری 6 لوله 30 اینچ و انجام تست RT با موفقیت و زودتر از زمان تعهد شده در برنامه زمان بندی انجام گردید.
وی ادامه داد: این عملیات پس از برگزاری جلسات جهت انجام هماهنگی های لازم و با حضور واحد های مربوطه و انجام بازدید،کنترل و بررسی های اولیه، برگزاری جلسه TBM، انجام گاز سنجی جهت شروع برشکاری گرم، انجام فیتاپ فلنج ها، جوشکاری و رادیو گرافی بصورت ایمن و مطابق استانداردها ی جاری سازمان انجام شده است.
فرخی خاطر نشان کرد: انجام این پروژه توسط نیروهای واحد عملیات ساختمانی معاونت عملیات خطوط لوله و با همکاری بسیار خوب و حضور همکاران بهربرداری خط لوله جهرم، همکاران محترم تاسیسات خنج، واحد ایمنی و کارگاه مرکزی تعمیرات اساسی اجرا گردید.
وی در پایان از کارکنان منطقه پنج عملیات انتقال گاز به جهت تلاش در انجام ایمن و پیش از موعد این پروژه، تشکر و تقدیر به عمل آورد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/03/19 - ١٧:٢١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 141

خروج
تصاویر منتخب