صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

روز بسیج کارمندان

برگزاری همایش تجلیل از کارمندان بسیجی استان فارس در منطقه پنج عملیات انتقال گاز

همایش گرامیداشت روز بسیج کارمندان و هفته دولت با حضور دستگاه های اجرایی و ادارات و کارخانجات استان فارس در منطقه پنج عملیات انتقال گاز برگزار شد.

همایش گرامیداشت روز بسیج کارمندان و هفته دولت با حضور دستگاه های اجرایی و ادارات و کارخانجات استان فارس در منطقه پنج عملیات انتقال گاز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی منطقه پنج شرکت انتقال گاز ایران، مهندس ولی اله فرخی ، مدیر منطقه، با اعلام این خبر افزود: سردار بوعلی جانشین فرماندهی سپاه فجر استان فارس ، مدیران کل و مدیران عامل دستگاه های اجرایی استان فارس ، سرهنگ علی پور مسئول بسیج ادارات و کارخانجات استان فارس ، فرماندهان حوزه و پایگاه های مقاومت ادارات و کارخانجات استان فارس و جمع کثیری از و بسیجیان دلاور ادارات و کارخانجات استان فارس در این همایش باشکوه شرکت نمودند.
وی اضافه نمود: تجلیل از خانواده های شهدای کارمند و شهدای مدافع حرم و فرماندهان و بسیجیان برگزیده ، از اهداف برگزاری این همایش بود.
مهندس فرخی در سخنان کوتاهی در آغاز این همایش ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و تبریک هفته دولت و روز بسیج کارمندان و گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر و شهدای بسیج ادارات و کارخانجات ، تصریح کرد: نقش فداکارانه رزمندگان اقتصادی بسیج ادارات و کارخانجات در جنگ ناجوانمردانه علیه اقتصاد ایران اسلامی نقشی بی بدیل است.
فرخی در ادامه افزود: استراتژی فعالیت های منطقه پنج عملیات انتقال گاز به عنوان پیشانی جبهه صنعت انتقال گاز کشور در نقش محوریت توسعه ایران اسلامی و آوردگاه تلاقی کار و خدمت گذاری به خلق همراه با با بصیرت دینی و سیاسی در شجره طیبه بسیج در شرایط جنگ اقتصادی دشمن ، تکیه به توان داخلی جوانان میهن و ((رونق تولید)) است.
وی ادامه داد: هدایت و راهبری تنها گردان بسیج صنعت نفت استان فارس توسط بسیجیان سلحشور این منطقه و کسب رتبه دوم عملکرد در میان پایگاه های بسیج شرکت ملی گاز ایران در سال 1397 همزمان با انتقال حدود 70 درصد گاز تولیدی در جنوب کشور و تعمیر و نگهداری حدود 4500 کیلومتر خطوط لوله فشار قوی در شش مرکز بهره برداری خطوط لولهو 15 تاسیسات تقویت فشار گاز ، گویای روحیه سلحشوری کارکنان این منطقه در خدمت رسانی به میهن اسلامی است.
در ادامه مراسم سردار بوعلی جانشین فرماندهی سپاه فجر استان فارس طی سخنانی با برشمردن دوره های تاریخی مقاومت مردم ایران در مواجهه با اجانب گفت: مردم ایران در دوره های تاریخی مختلف از امیرکبیر در تهران تا میرزا کوچک خان در شمال و رییس علی دلواری در جنوب ، همواره از حیثیت و کیان این مرزوبوم در مقابل اجانب دفاع نموده و این مقاومت تاریخی امروز در انقلاب اسلامی تبلور یافته است.
گفتنی است در پایان این مراسم از مهندس فرخی مدیر منطقه پنج عملیات انتقال گاز و مهدی دهقانی ، فرمانده پایگاه مقاومت به عنوان مدیر نمونه بسیجی و پایگاه نمونه سازمان بسیج کارمندان ادارات و کارخانجات استان فارس با اهدای لوح ، تقدیر بعمل آمد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/06/16 - ١٦:٠٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 88

خروج
تصاویر منتخب