صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار منطقه 5 


نسخه چاپي

سعید توکلی در بازدید از تأسیسات تقویت فشار گاز خنج :

برای رسیدن به یک صنعت پایدار باید انتقال دهنده پایدار گاز باشیم

برای رسیدن به یک صنعت پایدار باید انتقال دهنده پایدار گاز باشیم

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در صدر هیأتی متشکل از مدیران و روسای ستادی انتقال گاز ایران و مدیر و روسای ارشد منطقه 5 عملیات انتقال گاز از تأسیسات تقویت فشار گاز خنج بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی منطقه 5 عملیات انتقال گاز ایران، سعید توکلی در این بازدید با حضور در جمع صمیمانه کارکنان این تأسیسات ضمن گوش سپردن به مشکلات کارکنان و بحث و تبادل نظر پیرامون مسایل مطرح شده، راه کارهای لازم را ارایه نمود.
در این نشست توکلی با اشاره به رشد و بلوغ منابع انسانی گفت: بهره وری کامل با بهره گیری از پتانسیل نیروی انسانی قرارداد مستقیم و پیمانکاری در تمامی وظایف محوله ی تأسیسات تقویت فشار و مراکز بهره برداری حاصل خواهد شد.
وی اضافه نمود: با به بلوغ رسیدن مجموعه، سیستم به مسئولیت پذیری روی خواهد آورد و این آغاز ریشه ای حل چالش ها خواهد بود.
در ادامه این بازدید، هیأت همراه از وضعیت فرآیند عملکردی تأسیسات تقویت فشار گاز خنج بازدید نمودند و شرایط انتقال گاز از این تأسیسات مورد بررسی قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران ضمن تشکر از مدیر و کارکنان منطقه 5 به جهت تلاش های صورت گرفته در راستای انتقال ایمن و پایدار گاز، خاطر نشان کرد: با توجه به پتانسیل خوب و بالای کارکنان این منطقه انتظار مجموعه ستاد انتقال گاز ایران رویکرد حل مسأله و ارایه پیشنهاد است.
سعید توکلی تأکید کرد: زمانی می توانیم یک صنعت پایدار وابسته به گاز داشته باشیم که انتقال دهنده پایدار گاز باشیم، وی ادامه داد: از سوی دیگر زمانی می توانیم یک انتقال پایدار داشته باشیم که یک ارتباط منطقی با تأمین کنندگان برقرار نماییم.
در این نشست فرخی مدیر منطقه 5 عملیات انتقال گاز ایران نیز ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از توجه مدیر عامل و مسئولین انتقال گاز به تأسیسات تقویت فشار خنج, خواستار تسریع در اجرای پروژه کمپ استراحت اقماری کارکنان شد.
وی با ارایه گزارش عملکرد منطقه در ده ماه گذشته بر تلاش و مشارکت هر چه بیشتر در اجرای پروژه ها و تعمیرات اساسی با استاندارد سازی نیازمندی های قطعات و فعالیت پیمانکاران تأکید کرد

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/12/10 - ١٤:٤٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 52

خروج
تصاویر منتخب