صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار منطقه 5 


نسخه چاپي

بازدید مدیر منطقه پنج عملیات، از پروژه تعمیرات 36 نقطه ازخط انتقال گاز بیدبلند

مدیر منطقه پنج عملیات انتقال ایران در صدر هیاتی متشکل از معاونین و روسای ارشد منطقه، از پروژه تعمیرات 36 نقطه از خط انتقال گاز بیدبلند در محدوده شهر گچساران بازدید کرد.

مدیر منطقه پنج عملیات انتقال ایران در صدر هیاتی متشکل از معاونین و روسای ارشد منطقه، از پروژه تعمیرات 36 نقطه از خط انتقال گاز بیدبلند در محدوده شهر گچساران بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی منطقه پنج عملیات، در این بازدید ضمن دیدار با کارکنان فعال در این پروژه تعمیراتی از نزدیک مباحث مرتبط با پیشرفت پروژه، مشکلات فرا روی تعمیرات، تامین تجهیزات و منابع انسانی مورد نیاز و تدارکات و رفاه کارکنان، مورد بررسی و بازدید میدانی قرار گرفت.
مدیر منطقه پنج عملیات: این عملیات قبل از تخلیه خط، تصریح کرد: در این راستا بازدید های میدانی، خمکاری لوله های مورد نیاز ، تست هیدرواستاتیک لوله ها و بارگیری و انتقال لوله ها به مسیر خط لوله، سرویس و تنظیم ولو های بین راهی واطمینان از عملکرد ولوها و تجهیز کارگاه صورت پذیرفته و سپس با بسیج امکانات اجرایی مراکز بهره برداری خطوط لوله و برنامه ریزی و مدیریت منابع، فاز اجرایی عملیات در دستور کار قرار گرفته است.
فرخی در خصوص فعالیت های ایمنی صورت پذیرفته نیز افزود: بررسی، ارزیابی و تایید ارزیابی ریسک پروژه و برگزاری جلسات T.B.M و هماهنگی های لازم و نظارت مستمر با حضور ناظر ایمنی مقیم در پروژه از جمله تمهیدات صورت گرفته ایمنی می باشد.
فرخی در پایان از کارکنان منطقه پنج عملیات انتقال گاز و به ویژه پرسنل عملیات خطوط لوله منطقه، بازرسی فنی، ایمنی و خدمات رفاهی به جهت حضور فعال در اجرای پروژه، تشکر و تقدیر به عمل آورد.
خط لوله انتقال گاز بیدبلند به پتروشیمی شیراز قدیمی ترین خط لوله فرعی انتقال گاز ایران می باشد که قریب 50 سال قدمت دارد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/07/10 - ١٠:٥٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 33

خروج
تصاویر منتخب